Regulamin

Sklep AutoMapaSubskrypcja.pl prowadzi sprzedaż usług polegających na przedłużeniu ważności licencji programu AutoMapa (Subskrypcja) oraz dokonania uaktualnienia (Upgrade) do wyższej wersji programu.

Właścicielem sklepu jest SMARTedge.IT z siedzibą w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 29/8, NIP: 7781313038, REGON: 634178448

O nas

Wortal PDAclub.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką technologii mobilnych, a w szczególności zaawansowanych telefonów komórkowych, tzw. Smartphone. Na naszych stronach zawsze znajdziecie rzetelne informacje, nowinki i ciekawostki ze świata mobilnych technologii. Oferujemy także interesujące artykuły, obszerne testy sprzętu oraz relacje z wydarzeń targowych i konferencji prasowych. Osoby mniej zaznajomione z tą tematyką znajdą u nas rozbudowany dział pomocy oraz obszerne forum, gdzie znaleźć można pomocną dłoń, wśród innych fanów mobilnych technologii.

Wortal PDAclub.pl zaistniał w sieci dnia 26 sierpnia 2003 roku. Powstał on dzięki inicjatywie części redakcji portalu Palmtop.pl (wcześniej PalmPage i PocketPage.pl). W wyniku nieporozumień, które wynikły w składzie poprzedniego serwisu, najbardziej aktywni i doświadczeni redaktorzy postanowili założyć własną witrynę. Tak zrodził się pomysł na powołanie do życia wortalu PDAclub.pl, gdzie polscy posiadacze urządzeń przenośnych będą mogli liczyć na solidną dawkę świeżych informacji ze świata technologii mobilnych a także rzetelną pomoc od wprawionych w boju członków redakcji.

PDAclub.pl, poza wortalem, to także największe forum skupiające użytkowników wszystkich obecnych na rynku platform sprzętowych i programowych. Forum to także największe i polecane przez producenta miejsce, gdzie można uzyskać pomoc w zakresie używania urządzeń nawigacyjnych oraz problemów związanych z programem AutoMapa.

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

Szanujemy prawo użytkowników do ochrony prywatności, dlatego też stosujemy rozwiązania, które ją zapewniają.  W formularzu zamówienia należy podać podstawowe dane osobiste, potrzebne do realizacji zamówienia i identyfikacji posiadanej licencji.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe w sposób bezpieczny, oraz zgodny z przepisami prawa, w tym Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: "RODO").
Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest: SMARTedge.IT Marcin Olejniczak, z siedzibą w 61-806 Poznań, ul. Święty Marcin 29/8, NIP: 7781313038

Kontakt z administratorem danych osobowych możliwy jest za pomocą poczty tradycyjnej na adres jak powyżej lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też telefonicznie pod numerem: +48 91 8812000

Cel przetwarzania danych osobowych

Danych osobowych pozyskanych od Państwa używamy w celu realizacji zamówień oraz powiadomień związanych z zakupionymi usługami.

Przekazywanie danych osobowych

Dane osobowe pozyskane od Państwa przekazujemy wyłącznie podmiotom odpowiedzialnym za realizację zamówienia (np. producent oprogramowania w celu wygenerowania licencji).

Usunięcie danych osobowych

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji lub całkowitego ich usunięcia. W przypadku pytań, potrzeb lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Rejestracja, dane osobowe.

W formularzu zamówienia, należy podać podstawowe dane osobiste, a także - zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  (poprzez akceptację niniejszego tekstu).

Zamówienia

Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę. Każde zamówienie otrzymuje unikalny numer zamówienia. Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie wynosi do kilku godzin, jednakże w wyjątkowych przypadkach (szczególnie w przypadku podania błędnych danych  identyfikujących zamówienie w tytule płatności) może wynosić do dwóch dni roboczych. Jednocześnie staramy się, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. O fakcie przedłużenia licencji informujemy drogą e-mailową. Subskrypcje przedłużane są w dni robocze (pon.-pt.) w godzinach 9-17

Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument potwierdzający złożenie zamówienia i wysyłany przez system na kontaktowy adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Klienci którzy podali dane firmy oraz numer NIP otrzymają po realizacji zamówienia Fakturę VAT, która zostanie wysłana na podany podczas zamówienia adres e-mail. Faktura zostanie wystawiona w ciągu 7 dni od dnia realizacji zamówienia. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na otrzymywanie FV drogą elektroniczną.

Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej mogą otrzymać Fakturę VAT jedynie na wyraźnie życzenie, nie później niż w terminie 7 dni od daty zamówienia.

Istnieje możliwość otrzymania duplikatu faktury VAT, po wcześniejszym kontakcie z nami, w wersji papierowej. Koszt przygotowania i wysłania takiego dokumentu to 10,00 PLN

Ceny

Wszystkie ceny podawane w trakcie zamówienia zawierają podatek VAT i są cenami BRUTTO.

Koszt przedłużenia subskrypcji AutoMapa XL (Polska) wynosi: 1 rok - 69,00 PLN, 2 lata - 119,00 PLN.
Koszt przedłużenia subskrypcji AutoMapa EU (Europa) wynosi: 1 rok - 119,00 PLN, 2 lata - 189,00 PLN
Koszt upgrade z wersji XL do wersji EU wynosi 150,00 PLN.

Zasady Subskrypcji/Upgrade

Zasady dokonywania subskrypcji oraz aktualizacji (upgrade) są ustalone przez producenta oprogramowania i wszystkie subskrypcje/upgrade są dokonywane zgodnie z zasadami opisanymi w zakładce Zasady Subskrypcji oraz Dla kogo Upgrade

Prawa Konsumenta

Zgodnie z Art. 38 ustawy o prawach konsumenta, Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Oznacza to, że nie można odstąpić od umowy w przypadku zakupu treści cyfrowych a za takie uważa się subskrypcję licencji. Wynika to z tego, że licencje są aktywowane w sposób automatyczny po dokonaniu zapłaty przez kupującego.

Reklamacje

Reklamacje należy składać w formie pisemnej lub e-mailowej na adres korespondencyjny: SMARTedge.IT, 61-806 Poznań, Święty Marcin 29/8. W reklamacji należy podać wszystkie dane kontaktowe oraz numer zamówienia. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 30 dni od dnia otrzymania.